Królewski Londyn i okolice - wycieczka integracyjna

Program wycieczki:

Dzień 1

Wyjazd z umówionego miejsca w godzinach popołudniowych, około 18:00. Nocny przejazd, podczas którego planowane są krótkie postoje.

Dzień 2

W godzinach porannych śniadanie na terenie Niemiec, następnie przejazd przez Holandię i Belgię do Francji. W godzinach popołudniowych przeprawa przez Kanał  La Manche eurotunelem. Następnie przejazd do Londynu, zakwaterowanie w Hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, po nim przejazd do serca Londynu, zwiedzanie: Picadilly Circus, Leicester Square, Trafalgar Square, który jest głównym placem centralnego Londynu, kolejno wizyta w National Gallery, gdzie znajduje się jedna  z największych kolekcji malarstwa europejskiego. Spacer ulicami Londynu: Buckingham Palace, Wieża zegarowa ze słynnym Big Benem, Westminster Abbey, zwiedzanie najstarszej i najważniejszej świątyni Wielkiej Brytanii, następnie spacer obok Parlamentu i przez słynny Westminster Bridge.  Na zakończenie dnia czeka nas spacer w chmurach - London Eye czyli największe na świecie koło obserwacyjne nad brzegiem Tamizy, z którego będziemy podziwiać przez 35 minut całą panoramę miasta z różnych perspektyw. Następnie obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4        

Śniadanie, po nim przejazd do  British Museum, jednego z najważniejszych muzeów świata. W zbiorach muzeum znajduje się ponad 7 milionów eksponatów. Największą atrakcją placówki jest jedna z największych na świecie kolekcji dotyczących starożytności. Na szczególną uwagę zasługują bezcenne dzieła w zbiorach egipskich oraz greckich i rzymskich. Kolejno przejazd na Oxford Street  i czas na zakupowe szaleństwo, następnie przejazd i wizyta w Science Museum, gdzie znajdziemy ponad 300 000 eksponatów od najmniejszych układów elektronicznych do naturalnej wielkości samolotów, z których ok. 130 000 jest wystawiane w muzeum, wśród nich są unikatowe eksponaty, m.in. oryginalny Apollo 10 czy lokomotywa Stephensona. Przejazd na obiadokolację  i  nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, po nim przejazd do Windsoru, zwiedzanie Zamku Windsor, który jest największym i najstarszym zamieszkałym zamkiem na świecie oraz jedną z oficjalnych rezydencji monarchów brytyjskich. Z tarasów zamku możemy zobaczyć Tamizę, która oddziela Windsor od niewielkiego, ale urokliwego Eaton, gdzie mieści się znany na całym świecie Eaton College. Przejazd do Oxfordu, najstarszego uniwersytetu w Anglii. Spacer po mieście: Carfax Tower, czyli wieża zegarowa, z której rozciąga się wspaniały widok na centrum miasta, Town Hall , Katedra i Christ Church College, którego Wielka Sala użyta była jako wielka jadalnia Hogwartu w filmach o Harrym Potterze. Następnie zobaczymy Bodleian Library, użytą również w filmach o Harym Potterze jako słynna biblioteka Hogwartu, Museum of Oxford, czas wolny na zakupy przy Hight Street. Powrót do Londynu na obiadokolację  i nocleg.

Dzień 6     

Śniadanie, po nim przejazd i zwiedzanie Tower of London, czyli londyńskiej twierdzy, budowli obronnej i pałacowej monarchów Anglii. Zwiedzanie skarbca z klejnotami królewskimi. Przejście przez  Tower Bridge  czyli most zwodzony, jeden z wielu symboli miasta, spacer wzdłuż Tamizy. Następnie obiad, po nim wyjazd w kierunku Folkestone na przeprawę eurotunelem. Nocny przejazd przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy  w kierunku Polski.

Dzień 7

Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

CENA WYCIECZKI OBEJMUJE:

- realizację programu turystycznego
- przejazd komfortowym autokarem
- zakwaterowanie: 4 noclegi w Hotelu w Londynie, pokoje 2 lub 3  osobowe z łazienkami
- wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad w dniu wyjazdu, 1 śniadanie na terenie Niemiec w drodze do Londynu
- ubezpieczenie NNW, KL i bagaż   
- przeprawę eurotunelem Calais - Folkestone - Calais
- opiekę pilota
 
CENA WYCIECZKI NIE OBEJMUJE:                              

- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów:
zestaw tour guide (słuchawkowy)  podczas całej wycieczki – 6 GBP/os.
National Gallery, Science Museum, British Museum –bezpłatnie
Tower of London – 25,30 GBP/os., St. Paul Catherdal -  17 GBP/ os.
Christ Church – 10 GBP/os,  London Eye – od 27 GBP/os.
Westminster Abbey –23 GBP/os.  - Windsor Castle – 22,50 GBP/os.

Uwaga!!! Każdy uczestnik wycieczki musi posiadać ważny dokument tożsamości  (dowód osobisty lub paszport)!!!

Program jest ramowy i może ulec zmianie,  szczegółowy program wycieczki  ustala pilot.
Podane ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą ulec niewielkim zmianom, w zależności od terminu wycieczki.

Królewski Londyn i okolice (Wersja PDF)

Jak rezerwować?

 

W celu otrzymania oferty wycieczki wraz z wyceną niezbędne jest przesłanie za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się poniżej, następujących informacji:
- nazwa programu wycieczki
- preferowany termin wycieczki
- przewidywana liczba uczestników wycieczki
- nazwa szkoły/placówki/instytucji zamawiającej wycieczkę
- miejsce wyjazdu
- forma wyżywienia podczas realizacji wycieczki (śniadania + obiadokolacje, uroczysta obiadokolacja, grill itp.)
- dodatkowe atrakcje i życzenia (np. impreza taneczna z oprawą muzyczną, wyjście do teatru/opery)

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500

Królewski Londyn i okolice   - zagraniczna wycieczka dla nauczycieli

Królewski Londyn i okolice    - wycieczka integracyjna dla nauczycieli

Królewski Londyn i okolice   - wyjazd motywacyjny dla nauczycieli

Królewski Londyn i okolice   - dzień nauczyciela wycieczka

Królewski Londyn i okolice   - dzień edukacji narodowej wycieczka zagraniczna